понедельник, 10 апреля 2017 г.

Школа волонтерів

  27-30 березня 2017 року у м. Запоріжжя на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради проводився тренінг за програмою «Школа волонтера» для координаторів волонтерської діяльності органів управління освітою та об’єднаних територіальних громад Запорізької області. 

Представником від м. Енергодар була Шевченко Ганна Леонідівна, педагог – організатор ЕБГ «Гармонія».

На тренінгу учасники опрацювали загальні положення волонтерського руху, організованого в навчальному закладі, ознайомились із законами України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», «Про волонтерську діяльність», визначили сфери для волонтерування, розглянули аспекти управління діяльністю волонтерів. Протягом участі педагоги Запорізької області вдосконалювали навички групової взаємодії, плідно співпрацювали, між собою обмінювалися досвідом роботи.
Було дуже цікаво, оскільки отримали багато нової інформації, з'явилось багато ідей, спрямованих на волонтерську діяльність. 
Тренінг проходив у доброзичливій атмосфері та подарував усім присутнім гарний настрій та багато позитивних емоцій. Дякую організаторам тренінгу та прекрасним тренерам Оксані Юрик, Ірині Боднар за отриманий досвід роботи.


Комментариев нет:

Отправить комментарий